Мода 2019: віддзеркалення в кухонних меблях

Мода 2019: віддзеркалення в кухонних меблях

У всі часи кухонні меблі мали відрізнятися максимальною функціональністю. 2019 не привнесе змін до цього аспекту. Сучасні виробники в більшості своїй прикладають чимало зусиль для реалізації найбільш практичних проектів. При цьому зовнішні декоративні якості меблів також мають чималу вагу при виборі підходящих меблів для кухні.

Белоснежная кухонная мебель

Головними критеріями для покупки стають:

 • матеріал;
 • колір;
 • розмір;
 • аксесуари;
 • стиль;
 • ціна.

Як і раніше популярними залишилися кухні, виконані в класичному стилі. Їх відрізняє натуральність матеріалів і забарвлень. Пастельні тони і м'які лінії відмінно підходять для приміщень будь-якої форми і розміру. У новому році з такими меблями рекомендується поєднувати мозаїку на підлозі і велику кількість світла.

Другим найпоширенішим стилем залишається хай-тек. Кухні, витримані в цьому стилі, виготовляються зі скла, металу і пластика. Цьому стилю характерна велика кількість систем зберігання і вбудована техніка. Цей напрямок з успіхом реалізує основну тенденцію для кухонних меблів 2019 року - максимальну простоту і практичність. Ергономічна форма і функціональні світильники підкреслять основні переваги конструкції.

На спеціалізованих виставках виробники вже продемонстрували нові розробки в області меблів для кухні. Крім класичних форм і вже зарекомендувавших себе стилів покупець зможе придбати і моделі, виконані з використанням нових незвичайних технік виготовлення і розробки.

Використання чітких геометричних ліній і фігур дозволяє створити строгу конструкцію правильної форми. Ефектно виглядає виріб з кубів і прямокутників яскравих кольорів. При цьому розміри елементів конструкції можуть бути будь-якими. Лаконічне виконання передбачає максимальне спрощення будови. Тенденції 2019 виключають використання вітражів, декоративних колон, карнизів і інших аксесуарів.

Ще одним популярним напрямком став еко-стиль. Прагнення бути ближче до природи проявляється у всіх сферах життя сучасної людини. Найчастіше це виражається у використанні натуральних матеріалів:

 • дерево;
 • натуральний камінь;
 • декор з бамбука, текстилю, шкіри.

Важливою також стала простота використання прихована за масивними фасадами. Всі системи зберігання, полички і скриньки стають доступними за рахунок механізмів, що легко їх відкривають.

Оптимізація приміщення дозволила розвинутися таким проявам архітектурної думки, як зонування простору і поєднання кухні з вітальнею, їдальнею або коридором. Цьому багато в чому сприяє виготовлення все більш сучасних і ефективних витяжок. Всі ці фактори наклали відбиток на формування нових особливостей у структурі кухонних меблів. Наприклад, деякі секції в корпусі кухонних шаф можуть виконувати функції окремих елементів меблів. Таким чином можна створити бажаний комфорт за умови економії простору.

Поряд з розвитком тенденцій використання прямих ліній і чітких форм продовжує розвиватися футуристичний стиль. Плавні обтічні форми видають прагнення сучасної людини швидше опинитися в космічному майбутньому. Крім цього використання 3D-панелей для створення об'ємних малюнків на корпусі дозволить виготовити не просто меблі, а унікальний витвір мистецтва.

Кольорове розмаїття дає можливість вибрати підходящий варіант будь-якому покупцеві. У 2019 році будуть актуальними яскраві кухонні шафи з дерев'яними вставками. Фасади пастельних тонів поєднуються з соковитими вкрапленнями яскравих кольорів. Як і раніше затребуваними будуть і більш спокійні колірні рішення натуральних відтінків. В якості обробки використовуються матеріали, максимально наближені до натуральних за фактурою і відтінкам. Популярними стали імітації:

 • мармору;
 • натурального каменю;
 • вапняку;
 • бетону;
 • гальки та інші.

Цікавими можуть бути вироби, оформлені шпоном з ефектом необробленості.

Різноманітність барних стійок і стільниць в конструкції дозволить ефективно використовувати кожен куточок такої кухні. Модними стануть легкі і тонкі стільниці, які не обтяжують меблі. Барні стійки ще не один рік будуть популярним елементом. Їх виконують у різних колірних варіаціях і з різних матеріалів. Оздоблення і опори також великим асортиментом.

Крім закритих систем зберігання частим елементом стали відкриті полиці. Сучасні дизайнери порахували, що безліч декоративних і просто естетично оформлених предметів можуть зайняти свої місця прямо на очах у відвідувачів.

Фурнітура для кухні майбутнього року теж може варіюватися. Прості хромовані ручки можуть змінюватися вишуканими мідними виробами, які вже будуть не просто функціональними елементами, а арт-об'єктами, що заслуговують окремої уваги. Крім того в сучасних конструкціях можна обійтися зовсім без ручок. Особливості будови меблів дозволяють обійтися без них, підтримуючи при цьому загальну тенденцію збереження максимальної простоти й ергономічності.

Що стосується техніки, то основна думка майбутнього року - це надійне приховування невикористовуваних предметів. Навіть плоска мийка і втоплені змішувачі прагнуть зберегти максимум простору, не завдаючи тим самим збитків функціональності. Виробники направили всі свої зусилля на створення оптимально оформленої мультимедійної, електричної та технічної мережі. Така оснащеність дозволить контролювати приготування їжі не тільки безпосередньо у варильної поверхні, але і на великому централізованому екрані, розташованому на фасаді кухні. Найбільш просунуті моделі дозволять керувати всіма процесами за допомогою гаджетів і виходу в інтернет.

З усього вищесказаного можна зробити висновок, що новітні розробки направлені на максимальну оптимізацію проведення робочих процесів на кухні, зберігають при цьому комфорт і затишок, створений стилями і матеріалами, що зарекомендували себе впродовж довгих років.