Меблі для передпокою

Меблі для передпокою

Зараз, на щастя, почала йти в минуле безликі, серійні меблі для передпокоїв з ДСП, меблі для передпокою під назвою “коридор”. На зміну їм приходять оформлений стильний і із смаком інтер’єри холів і якісні меблі для передпокою просторого, гостинного будинку. Передпокій і меблі в ній визначає напрям і стиль меблів всього будинку. Меблі передпокою, виготовлені на замовлення з цінних сортів дерева, виконані в класичному стилі відразу додає всьому будинку елегантність і солідність.

Ми маємо великий досвід виготовлення меблів для будинку на замовлення і ексклюзивних меблів для передпокою. На основі побажань замовників розроблений модельний ряд меблів для передпокоїв, який сполучає в собі красу і фукціональність.

На замовлення для Вашого будинку ми можемо виготовити передпокої як за ексклюзивним авторським проектом, так і відтворити точні копії старовинних меблів передпокою класичних моделей майстрів минулого.
Передпокої, виготовлені на замовлення нашою меблевою фабрикою, можуть бути тоновані в різні кольори.  Передпокій повинен бути функціональним, поєднувати в собі комфорт і зручність і звичайно повинна мати привабливий вигляд. Важливою частиною оптимізації простору є раціонально влаштоване, бажано, багаторівневе, освітлення.
окрім цього, необхідне додаткове освітлення дзеркал.

Шафа-купе - найсучасніший і зручніший предмет меблів. Головною перевагою будь-якої шафи-купе є розсувні двері. Система розсувних дверей - це металевий профіль (сталевий або алюмінієвий) і роликовий механізм.
Двері шафи-купе виготовляються з ДСП, МДФ, дзеркала, скло (простого, матового, кольорового), а також комбіновані. Для візуального розширення простору в шафах застосовуються дуже ефектні дзеркальні двері. Великий попит мають вбудовані шафи-купе (шафа-купе в ніші, кутова шафа), найчастіше для меблів передпокою оскільки
передпокоях місця не завжди дуже багато. Крім того, вбудована шафа-купе на замовлення дозволяє заощадити Ваші засоби за рахунок відсутніх деталей - підлоги і задньої (або бічною) стінки меблевого виробу.
Внутрішнє наповнення шафи-купе виготовляється з ДСП і складається з висувних ящиків, подовжніх або торцевих вішав, сталевих стільникових полиць і ящиків, (підйомний пристрій штангового типу).

Крім гардеробних шаф і шаф-купе за наявності в квартирі вільного місця (темних кімнат і т.д.) для зберігання речей можливо організувати гардеробну кімнату . Для побудови каркасів гардеробних кімнат можливі декілька різних рішень:
Гардеробна кімната з каркасом з ДСП 
Наповнення вбиральні може бути виготовлене як з ЛДСП, так і бути сітчастим або стільниковим.
Гардеробна кімната з каркасом з металевих стійок 
В цьому випадку каркас вбиральні виготовляється із спеціальних алюмінієвих або сталевих елементів.
Металеві стійки кріпляться до підлоги і стелі, або стін приміщення і на спеціальних кріпленнях до стійок кріпиться внутрішнє наповнення вбиральні.
Гардеробна кімната із змішаним каркасом ( ДСП + стільникове заповнення + алюмінієві стійки ) 
Каркас виготовляється як комбінація ЛДСП і металевих стійок. 
Внутрішнє наповнення гардеробних кімнат проектується по бажаннях замовника з тієї, що ламінує ДСП, металевих стільникових полиць або з їх комбінації. Гардеробні кімнати виготовляються на замовлення, враховуючи особливості приміщення і звички замовника до зберігання своїх речей.  При проектуванні гардеробної кімнати крім звичайного наповнення, такого як ящики, полиці, штанги для одягу і ін. можна передбачити, наприклад, місце для лиж, прасувальної дошки або пилососа.
При організації системи зберігання ( гардеробної кімнати ) усередині великого приміщення можливо відокремлювати гардеробну кімнату від основного приміщення розсувними дверима-купе або розсувною перегородкою .